نصب لوستر

نصب لوستر سبک و سنگین ۰۹۱۲۹۳۵۲۱۸۹-۲۲۵۳۷۷۷۸ سراسر تهران با حداقل قیمت نصب لوستر و چراغ

نصب و جابجایی انواع لوستر شاخه ای , فانتزی , کنترلی با مونتاژ  لوستر یکی از لوازم نورپردازی در منازل مسکونی به شمار می آید که با  مدل های متنوع و زیبایی که دارند، افزونه خوبی برای دکوراسیون خانه ها به شمار می آیند و تا حد بسیار زیادی به شکیل تر شدن خانه ها کمک شایانی می کند. اما برای نصب لوستر با توجه به سیم کشی ساختمان و برق ساختمان می بایست دقت نظر زیادی مبذول داشت  تا بتوان مراحل نصب لوستر را اجراء کرد. در ادامه به مراحل نصب لوستر خواهیم پرداخت.

قیمت نصب لوستر

مراحل نصب لوستر در سقف کاذب

از آنجایی که لوستر ها با برق ساختمان در ارتباط هستند، می بایست پیش از هر کاری، فیوز برق را قطع کرد تا از خطر برق گرفتگی در امان ماند.  نصب لوستر بستگی به نوع سقف منزل دارد. ممکن است سقف منازل  کاذب باشد که شیوه نصب لوستر با شیوه نصب آن در سقف های بدون کاذب متفاوت است. به عنوان مثال در سقف کاذب بهتر است که برای نصب لوستر از رول بولت های پروانه ای استفاده کرد. البته به شرطی که وزن لوستر نهایتا ۱۰ کیلوگرم باشد. برای نصب این رول بولت ها نیاز به دریل است تا سقف را سوراخ کرده سپس پروانه های پیچ را بسته و آن را در سوراخ سقف فشار دهید و پس از آن باید قسمت  چنگک آن را در حد توان چرخاند تا کاملا محکم شود. بعد از این مرحله می توان لوستر را به آن آویزان نمود.

نصب لوستر تهران

نصب کولر در سقف های معمولی

در صورتی که سقف شما کاذب نیست، از رول بولت های پروانه ای  متفاوت تری باید بهره برد که هر چقدر لوستر سنگین تر باشد، باید  از رول بولت های بزرگتری استفاده کرد. برای آویز لوستر طبق چنین  شرایطی می بایست ابتدا با دریل سقف را سوراخ کرده به گونه ای که رول بولت تنها با یک فشار کمی وارد سوراخ گردد.

سپس قسمت چنگک آن را باید آنقدر با انبردست بچرخانید که پره های رول بولت به طور کامل محکم گردند و پس از آن لوستر را به چنگک رول بولت وصل کرده و سپس با توجه به سیم کشی ساختمان باید سیم هایی را به لوستر وصل کرد که از کلید برق ساختمان گرفته شده است. بدین ترتیب نصب لوستر با موفقیت صورت می پذیرد.

نصب قلاب نصب لوستر